Dla edukacji i biznesu

Slide Image 1

Inspiracja i rozwój

Home » Home

.

Educating the mind without educating the heart is no education at all – Arystoteles

Firma Teaching & Teacher Training powstała z pasji. Z pasji do ludzi, zdobywania i przekazywania wiedzy, nauczania. Przebyłam długą drogę rozwoju zawodowego, a co za tym idzie i osobistego, poprzez ciągły kontakt z drugim człowiekiem.

Ukończyłam studia magisterskie Filologii Angielskiej, które przygotowały mnie językowo i metodycznie, aby zostać nauczycielem. Na ostatnim roku studiów zaczęłam uczyć: najpierw dorosłych słuchaczy na kursach stacjonarnych oraz in-company, zaraz potem dzieci, które okazały się wyjątkowo wymagającymi uczniami. Pierwsze doświadczenie nauczyło mnie pokory, cierpliwości, ale dało także niesłychanie dużo radości i utwierdziło w wyborze tej ścieżki zawodowej.

Po kilku latach pracy w branży edukacyjnej moje marzenie spełniło się: nauczycieli wspieram poprzez mentoring oraz warsztaty, pracuję również w szkole językowej jako metodyk. Szczęśliwy nauczyciel to przecież szczęśliwi uczniowie.

W biznesie uczę umiejętności potrzebnych w prezentacji, w komunikacji na spotkaniach oraz w  pisaniu użytkowych tekstów biznesowych. Nie uczę tylko języka, staram się, aby przede wszystkim moi kursanci uwierzyli w siebie i swoje możliwości.

Zapraszam do poznania mnie bliżej oraz do kontaktu.

Do zobaczenia wkrótce!

Joanna Naporowska